X بستن تبلیغات
محدودیت جدید اپل مشکل برای کاربران ایفون و IOS ایرانی پیش آورده | نیوزایکس
خانه » دسته‌بندی نشده » محدودیت جدید اپل مشکل برای کاربران ایفون و IOS ایرانی پیش آورده

محدودیت جدید اپل مشکل برای کاربران ایفون و IOS ایرانی پیش آورده

اگر از کاربران آیفون و سیستم عامل iOS باشید حتما این چند روزه با مشکلاتی روبرو بودید مانند محدودیت هایی برای اپلیکیشن های ایرانی که امکان استفاده از آنها را ندارید. در حقیقت پیامی برای کاربران مبنی بر اینکه این برنامه توسط اپل پشتیبانی نمی شود برای کاربران ارسال می شود.

محدودیت جدید اپل مشکل برای کاربران ایفون و iOS ایرانی پیش آورده

محدودیت جدید اپل مشکل برای کاربران ایفون و iOS ایرانی پیش آورده
محدودیت جدید اپل مشکل برای کاربران ایفون و iOS ایرانی پیش آورده

بنابراین با محدودیت جدید اپل که اعمال شده کاربران ایرانی نمی توانند از نرم افزارهای خدماتی وطنی استفاده کنند مانند برنامه ها و اپلیکیشن های بانکی و خدماتی و پیام رسان های ایرانی از جمله تلگرام طلایی و اپلیکیشن آپ و ….

به همین خاطر چندسالی است که کمپانی اپل، به دلیل تحریم ها دسترسی توسعه دهندگان اپلیکیشن ها را به فروشگاه اپ استور مسدود کرده است لذا شرکت ها راه دیگری را برای ارائه خدمات به کاربران آیفون درپیش گرفتند. مانند اکانت اینترپرایز، که امکان نصب اپلیکیشن را روی گوشی های آیفون از طریق مراجعه به سایت و تایید نهایی مشترک روی گوشی، فراهم می کنند. امروز این راه دوم نیز از سوی اپل مسدود شده است. در روش اکانت اینترپرایز قبل از نصب اپلیکیشن ، به کاربر ios هشدار داده می شود که این روش نصب، قابل اعتماد نیست و اگر مسئولیتش را بپذیرید ، اجازه نصب را با تایید روی تنظیمات (ستینگ) گوشی می دهد. که متاسفانه این روش نیز همانطور که اشاره شد مسدود شده است.

گرچه طبق گزارشها این محدودیت فقط مختص کاربران ایرانی نبوده بلکه تغییر رویه اپل جهت حفظ امنیت اطلاعات بوده است چرا که اپلیکیشن های کرک شده افزایش یافته است و متاسفانه در حال حاضر توسعه دهندگان ایران نمی توانند برنامه خود را در اپ استور به اشتراک بگذارند.

تا رفع این مشکل توسط توسعه دهندگان باید صبر کرد.

اطلاعیه درباره نتایج فیلترشده

برای اینکه مرتبط‌ترین نتایج را ببینید، برخی از شبیه‌ترین نتایج به 42 مورد نشان داده شده را حذف کرده‌ایم.
اگر بخواهید می‌توانید جستجو را با لحاظ کردن نتایج حذف شده دوباره انجام دهید.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است